Ben Sadece Kilo Verecektim Hepsi Bu - Fırat Çakır 2mmhl510

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ben Sadece Kilo Verecektim Hepsi Bu - Fırat Çakır

YazarMesaj
arthur_78
Admin
Admin
arthur_78

Mesajları : 121
İtibar : 0

Ben Sadece Kilo Verecektim Hepsi Bu - Fırat Çakır Empty
MesajKonu: Ben Sadece Kilo Verecektim Hepsi Bu - Fırat Çakır   Ben Sadece Kilo Verecektim Hepsi Bu - Fırat Çakır Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 3:47 pm

Özeti
"Her zaman düzgün bir fiziğe sahip olmayı hayal ettin. Sadece hayalde kaldı ve artık umudunu yitirmeye başladın. Sana hep nasıl kilo vereceğin anlatıldı. Her televizyonda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gazete ve dergide hep seni konuştular. Hepsine inandın. Denemediğin yol kalmadı. Öyle zamanlar oldu ki komşularının bile profesör olduğunu düşündün. Hatırları kalmasın diye onların dediklerini de yaptın... Artık kimseye inancının kalmadığını biliyorum. Emin ol senin geçtiğin bu yollardan yıllar önce ben de geçtim."

"Beden Bilgesi" Fırat Çakır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eğitimlerinde yıllardır kullandığı deneyimleri ve kilo verme üzerine edinilmiş tüm yanlış bilgileri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yapılmış tüm hataları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] doğrularıyla birlikte tek bir kitapta topluyor.
Nasıl kilo vereceksiniz?
Kilolarınızdan kurtulurken nasıl sağlıklı kalacaksınız?
Kilo verirken güçten düşmemeyi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aksine güç kazanmayı nasıl başaracaksınız?

Yaz mevsimine fit bir vücutla girmenin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kışı fit vücutla karşılamanın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ömür boyu sürdürülebilecek büyük bir disiplinin altın anahtarları.
Bedenin eğitimi ve korunması üzerine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yaz mevsiminin en çok konuşulacak zayıflama ve diet kitabı.
Bir Beden Bilgesi yapımı...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Künyesi

· Kalemus Yayınları
· Basım Tarihi : 05 - 2009
· ISBN : 978-605-56670-0-9
· Etiket Fiyatı : 10.00 TL
http://bilisim.forumtk.net

Ben Sadece Kilo Verecektim Hepsi Bu - Fırat Çakır
1 sayfadaki 1 sayfası